O nas

Wita Państwa domowa hodowla WERMAPOLA FCI z Częstochowy. 

Nasza przygoda z rasą Beagle zaczęła się 2005 roku, kiedy to do naszego domu zawitała tricolorowa suczka imieniem Samba. Od pierwszego dnia pokochaliśmy tę rasę. Sambę cenimy za jej inteligencję temperament i charakter. To z nią stawialiśmy pierwsze kroki na wystawach psów rasowych, to z nią zdobywaliśmy doświadczenia, pierwsze medale.

Zauroczeni rasą postanowiliśmy założyć domową hodowlę. Obecnie mamy cztery cudowne Beagle: Samba ,Beta ,Xantia (Gabi) i Ramona (Lola). Są one prawdziwymi przyjacielami rodziny i godnymi przedstawicielami swojej rasy. Następnie 2011 roku zapragnęliśmy jeszcze raz powiększyć naszą rodzinę o jeszcze jednego psiego osobnika. Tak dołączyła do nas Kasjopeja (Kaja), która jest przedstawicielką rasy Berneński pies pasterski .

Nasza hodowla jest typową domową hodowlą. Pieski są pełno wartościowymi członkami naszej rodziny. Od narodzin szczeniaczki są w centrum uwagi życia domowego, są przyzwyczajane do życia z osobami dorosłymi i dziećmi. Wszystkie nasze pieski są rodowodowe o wybitnym pochodzeniu. Bardzo ważne jest dla nas zdrowie szczeniąt, prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny.

Marlena i Darek