O nas

Wita Państwa domowa hodowla WERMAPOLA FCI z Aleksandrii.

Nasza przygoda z hodowlą psów rasowych zaczęła się w 2005 roku, kiedy to do naszego domu zawitała tricolorowa suczka rasy Beagle imieniem Samba. To z nią stawialiśmy pierwsze kroki na Międzynarodowych, Myśliwskich czy Krajowych wystawach psów rasowych. Dzięki niej zdobyliśmy cenne doświadczenie, pierwsze medale czy pierwsze championaty. 
Już od pierwszego dnia pokochaliśmy tę rasę, za  inteligencję, temperament i charakter. Beagle jest rasą niekanapowców, a więc uwielbiają spacery, zabawę na deszczu, śniegu czy w piękną słoneczną pogodę, kochają nas ludzi za to, że z nimi jesteśmy. Zauroczeni rasą postanowiliśmy założyć domową hodowlę.

 Następnie w 2011 roku zapragnęliśmy jeszcze raz powiększyć naszą rodzinę o kolejnego psiego osobnika. Tak dołączyła do nas Kasjopeja (Kaja), która była przedstawicielką rasy Berneński Pies Pasterski .

W 2017 roku do naszej psiej rodziny dołączyła Sasanka (Sisi), pierwsza przedstawicielka rasy Cavalier King Charles Spaniel.

Nasza hodowla jest typowo domową hodowlą. Pieski są pełno wartościowymi członkami naszej rodziny. Od narodzin szczeniaczki są w centrum uwagi życia domowego, pod stała kontrolą weterynaryjną, przyzwyczajane do życia z osobami dorosłymi i dziećmi. Wszystkie nasze pieski są rodowodowe o wybitnym pochodzeniu. Bardzo ważne jest dla nas zdrowie szczeniąt, prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny. Nasza Hodowla jest zarejestrowana w ZKwP (Związek Kynologiczny w Polsce,) , która jako jedyna organizacja kynologiczna w Polsce jest od 1938 r. członkiem Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI) powołanej w 1911 r. i zrzeszającej 90 krajów z 5 kontynentów.

Marlena i Darek