Berneński pies pasterski

Z dumą prezentujemy Państwu szczeniaczki urodzone w naszej domowej hodowli Wermapola FCI ze skojarzenia ojciec: CLIFFORD BERTANIKA FCI HD-A (Testy psychiczne 5/5), matka NELA WERMAPOLA FCI HD-A (Testy Psychiczne 5/5). Rodzice wolni od dysplazji stawów.
Narodziny szczeniąt to wielkie wydarzenie w naszym domu. Pieczołowicie odchowujemy maluszki w kontakcie z domownikami i innymi naszymi psiakami, przykładamy dużą wagę do socjalizacji i żywienia. Przyszłym właścicielom przekazujemy szczenięta odrobaczone, zaszczepione adekwatnie do wieku z pełną dokumentacją ZKwP, umową kupna-sprzedaży i wyprawką dla maleństw. Służymy radą w kwestiach wychowania i żywienia. Odbiór szczeniaczka będzie możliwy po 16.09.
Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. W związku z powyższym pamiętajmy, rasowy szczeniak obecnie nie równa sie zawsze rodowodowemu szczeniakowi tzn. zakupiongo od hodowcy zrzeszonego w innym niż Związek Kynologiczny w Polsce, a także nie posiada drzewa genologicznego i może być obciążany genetycznymi wadami. ZKwP(FCI) to pewność, gwarancja i jakość, ale przede wszystkim zdrowy maluch!


Zainteresowanych prosimy o kontaktu tel. lub e-mail !

Zapraszamy do rezerwacji !!!