Beagle

Szczeniaczki Beagle Tricolor po Championach ZKwP (FCI)

Mamy ogromny zaszczyt oznajmić, iż w naszej domowej hodowli WERMAPOLA FCI dnia 02.02.2019 r. przyszły na świat długo wyczekiwane szczeniaczki rasy BEAGLE. Nasza sunia wydała na świat cztery cudownych maluszków: jeden kawaler  i trzy dziewczynki. Tatą szczeniąt jest wspaniały pies PASSION FOR MUSIC Simpatica.CH.PL. Mama to FAN FATALE Wermapola FCI wielokrotna medalistka, championat w drodze.

Jest to pierwszy miot naszej suni. Przodkowie z najlepszych linii hodowlanych. Umaszczenia tricolor z super psychiką, pięknej budowy, mocnej kości. Narodziny szczeniąt to wielkie wydarzenie w naszym domu. Pieczołowicie odchowujemy maluszki w kontakcie z domownikami i  innymi naszymi psiakami, przykładamy dużą wagę do socjalizacji i żywienia. Szczeniaczki będą gotowe do odbioru po 20.03.2019 będą, kilkakrotnie odrobaczone, zaszczepione, po przeglądzie ZKwP, z metryczkami i wyprawkami oraz umowa kupna sprzedaży.

Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. Należy wiedzieć że Związek Kynologiczny w Polsce ZKwP powstał w 1938 r należącą do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej  FCI i jest to jedyna instytucja kynologiczna uznawana na całym świecie, posiadająca kilkusetletnią tradycję i upoważniająca do uczestnictwa w wystawach oraz rejestracji psów  w dowolnie wybranym kraju .

W związku z powyższym pamiętajmy, rasowy obecnie nie równa sie zawsze rodowodowy szczeniak zakupiony od hodowcy zrzeszonego w innym niż Związek Kynologiczny w Polsce, nie posiada drzewa genologicznego, może być obciążany genetycznymi wadami, a kupiony maluch może wyrosnąć na psiaka do beagle podobnego. ZKwP (FCI) to pewność, gwarancja i jakość, ale przede wszystkim to zdrowy maluch.

Zapraszamy do rezerwacji !!!