Beagle

Szczeniaczki Beagle Tricolor

Z dumą prezentujemy Państwu szczeniaczki urodzone 19.08.2019  w naszej domowej hodowli Wermapola FCI ze skojarzenia ojciec: PASION FOR MIUSIC Simpatica CH.PL, matka Birma Wermapola FCI. Szczenięta umaszczenia tricolor pięknej budowy, mocnej kości z super psychiką, nauczone wstępnie czystości, kochające zabawę oraz świat otaczający.

Narodziny szczeniąt to wielkie wydarzenie w naszym domu. Pieczołowicie odchowujemy maluszki w kontakcie z domownikami i innymi naszymi psiakami, przykładamy dużą wagę do socjalizacji i żywienia. Przyszłym właścicielom przekazujemy szczenięta odrobaczone, zaszczepione adekwatnie do wieku z pełną dokumentacją ZKwP, umową kupna-sprzedaży i wyprawką dla maleństw. Służymy radą w kwestiach wychowania i żywienia. Maluchy będą gotowe po 07.10.2019 r do zamieszkania w nowych domach.

Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. W związku z powyższym pamiętajmy, rasowy, nie równa się zawsze rodowodowy szczeniak zakupiony od hodowcy zrzeszonego w innym niż Związek Kynologiczny w Polsce, nie posiada drzewa genologicznego i może być obciążany genetycznymi wadami. ZKwP(FCI) to pewność, gwarancja i jakość ale przede wszystkim zdrowy maluch!

Chętnie służymy pomocą i radą 🙂 

Zapraszamy do rezerwacji !!!