Beagle

Z dumą prezentujemy Państwu szczeniaczki urodzone 10.08.2020 w naszej domowej hodowli Wermapola FCI, ze skojarzenia ojciec: BOSFOR Wermapola Esflores, mama: MARILY MONROE Wermapola FCI.

Narodziny szczeniąt to wielkie wydarzenie w naszym domu. Pieczołowicie odchowujemy maluszki w kontakcie z domownikami i innymi naszymi psiakami, przykładamy dużą wagę do socjalizacji i żywienia. Przyszłym właścicielom przekazujemy szczenięta odrobaczone, zaszczepione adekwatnie do wieku z pełną dokumentacją ZKwP, umową kupna- sprzedaży i wyprawką dla maleństw. Służymy radą w kwestiach wychowania i żywienia. Odbiór szczeniaczka będzie możliwy po 28.09.2020.

Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. W związku z powyższym pamiętajmy, rasowy, obecnie nie równa się zawsze rodowodowy szczeniak zakupiony od hodowcy zrzeszonego w innym niż Związek Kynologiczny w Polsce, nie posiada drzewa genologicznego, może być obciążany genetycznymi wadami, a kupiony maluch może wyrosnąć na psiaka do beagle podobnego. ZKwP(FCI) to pewność, gwarancja i jakość ale przede wszystkim zdrowy maluch!

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. lub e-mail.

Zapraszamy do rezerwacji !!!