Beagle

Mamy ogromny zaszczyt oznajmić, iż w naszej domowej hodowli WERMAPOLA FCI w Częstochowie dnia 30.08.2018 r przyszły na świat długo wyczekiwane szczeniaczki rasy BEAGLE. Nasza sunia wydała na świat sześć cudownych maluszków: trzy pieski  i trzy dziewczynki. Tatą szczeniąt jest wspaniały pies PASSION FOR MUSIC Simpatica.CH.PL. Mamą RUMBA Wermapola FCI Przodkowie z najlepszych linii hodowlanych. Umaszczenia tricolor  z super psychiką, pięknej budowy, mocnej kości.

Narodziny szczeniąt to wielkie wydarzenie w naszym domu. Pieczołowicie odchowujemy maluszki w kontakcie z domownikami i  innymi naszymi psiakami, przykładamy dużą wagę do socjalizacji i żywienia. Szczeniaczki będą gotowe do odbioru po 15.10.2018, kilkakrotnie odrobaczone, zaszczepione, po przeglądzie ZKwP, z metryczkami i wyprawkami oraz umowa kupna sprzedaży.

Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy.

Chętnie służymy pomocą i radą.

Zapraszamy do rezerwacji !!!