Beagle

Mamy ogromny zaszczyt oznajmić, iż w naszej domowej hodowli Wermapola FCI z 17 letnim doświadczeniem i miłością do rasy, zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce w dniu 31.07.2022 przyszły na świat szczeniaczki. Tatą szczeniąt został wspaniały pies Pablo Wermapola CH.PL., mamą Demeter Wermapola, wielokrotna medalistka wystaw. Mamy wolne pieski i sunie. Przodkowie z najlepszych linii hodowlanych, elitarne pochodzenie. a nasze maluszki to 100% rasowe beagle z wielopokoleniowym rodowodem. 

Szczeniaczki będą gotowe do zamieszkania w nowych domach od 19.09.2022, kilkakrotnie odrobaczone, zaszczepione, po przeglądzie ZKwP z metryczkami i wyprawkami oraz umowa kupna-sprzedaży.

Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. ZKwP jako jedyna organizacja kynologiczna w Polsce jest od 1938 r. członkiem Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI) powołanej w 1911 r. i zrzeszającej 90 krajów z 5 kontynentów

Zapraszamy do kontaktu!