Beagle

Mamy ogromny zaszczyt oznajmić, iż w naszej domowej hodowli WERMAPOLA FCI w Częstochowie dnia 3.11.2018 r przyszły na świat długo wyczekiwane szczeniaczki rasy BEAGLE. Nasza sunia wydała na świat dziewięć cudownych maluszków: cztery pieski i pięć dziewczynek. Tatą szczeniąt jest wspaniały pies PASSION FOR MUSIC Simpatica.CH.PL, mamą Demeter Wermapola FCI wielokrotna medalistka, Championat w drodze. Przodkowie z najlepszych linii hodowlanych. Umaszczenia tricolor z super psychiką, pięknej budowy, mocnej kości.

Narodziny szczeniąt to wielkie wydarzenie w naszym domu. Pieczołowicie odchowujemy maluszki w kontakcie z domownikami i innymi naszymi psiakami, przykładamy dużą wagę do socjalizacji i żywienia. Szczeniaczki będą gotowe do odbioru po 17.12.2018, będą kilkakrotnie odrobaczone, zaszczepione, po przeglądzie ZKwP, z metryczkami i wyprawkami oraz umowa kupna-sprzedaży.

Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. W związku z powyższym pamiętajmy, rasowy obecnie nie równa się zawsze rodowodowy szczeniak zakupiony od hodowcy zrzeszonego w innym niż  Związek Kynologiczny w Polsce, nie posiada drzewa genologicznego, może być obciążany genetycznymi wadami. ZKwP(FCI) to pewność, gwarancja i jakość, ale przede wszystkim zdrowy maluch!

Zapraszamy do rezerwacji !!!