Beagle

Na nowy dom pełen miłości czeka, przepiękny i bardzo kochany piesek Mały Książę urodzony 5.11.2021 o doskonałym charakterze, uwielbiająca zabawę oraz świat otaczający. Rasowe beagle z wielopokoleniowym rodowodem z doskonałego skojarzenia ojciec: BOSFOR WERMAPOLA Esflores CH.PL. mama: ANABELA Wermapola FCI, wielokrotna medalistka wystaw. Piesek będzie gotowy do zamieszkania w nowym domu po 27.12.2021r.

Narodziny szczeniąt to wielkie wydarzenie w naszym domu. Pieczołowicie odchowujemy maluszki w kontakcie z domownikami i innymi naszymi psiakami, przykładamy dużą wagę do socjalizacji i żywienia. Staramy się je mądrze przygotowywać do życia w nowym domku z nowymi właścicielami, otaczając całodobową opieką i szczególną troską oraz bezgraniczną miłością.

Przyszłym właścicielom przekazujemy maluszka odrobaczonego, zaszczepionego adekwatnie do wieku z pełną dokumentacją ZKwP, umową kupna-sprzedaży oraz wyprawką. Służymy radą w kwestiach wychowania i żywienia.

Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy


Zapraszamy do rezerwacji