Beagle

Z dumą prezentujemy Państwu szczeniaczki urodzone 20.05.2021 w naszej domowej hodowli Wermapola FCI ze skojarzenia ojciec: PASSION FOR MUSIC Simpatica PS, mama: DEMATER Wermapola FCI.

Narodziny szczeniąt to wielkie wydarzenie w naszym domu. Pieczołowicie odchowujemy maluszki w kontakcie z domownikami i innymi naszymi psiakami, przykładamy dużą wagę do socjalizacji i żywienia. Przyszłym właścicielom przekazujemy szczenięta odrobaczone, zaszczepione adekwatnie do wieku z pełną dokumentacją ZKwP oraz umową kupna-sprzedaży i wyprawką dla maleństw. Służymy radą w kwestiach wychowania i żywienia. Odbiór szczeniaczka będzie możliwy po 08.07.2021. 

Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania psa na wystawach, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. W związku z powyższym pamiętajmy, rasowy, nie równa się zawsze rodowodowy szczeniak zakupiony od hodowcy zrzeszonego w innym niż Związek Kynologiczny w Polsce, nie posiada drzewa genologicznego, może być obciążany genetycznymi wadami, a zakupiony maluch może wyrosnąć na psiaka do beagle podobnego. ZKwP (FCI) to pewność, gwarancja i jakość, ale przede wszystkim zdrowy maluch!

Zainteresowanych prosimy o kontaktu tel. lub e-mail.